Radca Prawny - w interesie społecznym

Misją naszej Kancelarii Prawnej jest zapewnienie profesjonalne pomocy prawnej zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Nasza Kancelaria mieści się w Łodzi. W obecnej formie organizacyjnej istniejemy od 2005 roku, a nasze doświadczenie jest zdecydowanie większe – możemy pochwalić się kilkunastoletnią praktyką w zawodzie.
Specjalizujemy się w obsłudze Towarzystw Ubezpieczeniowych, zwłaszcza w sprawach związanych z kolizjami i wypadkami komunikacyjnymi. Mamy w tym zakresie bogate doświadczenia i dlatego możemy Państwu zaoferować niezwykle skuteczną pomoc przy uzyskiwaniu odszkodowań od ubezpieczycieli. To co nas w tej kwestii wyróżnia i czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną to fakt, że obsługując Towarzystwa Ubezpieczeniowe doskonale wiemy jakie działania podjąć i jakimi metodami się posługiwać by wyegzekwować dla Państwa jak najwyższą kwotę rekompensaty z tytułu ubezpieczenia.
To co nas charakteryzuje i wyróżnia to pełne zaangażowanie w sprawy naszych klientów. Ich problemy traktujemy jak nasze własne, a ich sukcesy są także naszymi sukcesami. To nam przyświeca w codziennym działaniu i pozwala na uzyskiwania satysfakcjonujących rezultatów. Jesteśmy skutecznym i kompetentnym partnerem, o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Działamy profesjonalni i w naszą pracę angażujemy całe nasze doświadczenie i bogate przygotowanie merytoryczne. To wszystko sprawia, że jesteśmy Kancelarią, na której mogą Państwo polegać. Zadbamy o Wasze prawne interesy – mogą być Państwo tego pewni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Skontaktuj się z nami:

Ul. Gdańska 91/93 (róg ulicy Gdańskiej i Andrzeja Struga, Centrum Biurowe, budynek E, piętro 3 - winda)
90-613 Łódź
Telefon: 42 637 21 27
Mail: kancelaria@kancelaria-prawna-lodz.pl
NIP: 7272656770

Violetta Siwczak - Uzdowska tel. 500 056 462

Elżbieta Sobocińska tel. 605 080 881